letgo

12.00.11
oy
0

İnternette alım satım yapın

21.7k

Bu uygulamayı oyla

Letgo, mümkün olan en basit şekilde her türlü ürünü alıp satmanızı sağlayan bir uygulamadır. Satmak istediğiniz herhangi bir ürünün resmini çekebilirsiniz ve uygulama doğru etiketleri ve başlığı eklemek için resmi tanır. Temel olarak yapmanız gereken tek şey bir şeyi satışa çıkartmak için fotoğrafını çekmektir.

Letgo ile satış yapmak kolaysa, satın almak daha da kolaydır. Aradığınız her öğeyi bulmanıza yardımcı olmak için her türlü filtre kullanabilirsiniz. Aradığınız şeyin fiyat aralığını, ürüne olan maksimum mesafeyi veya yayınlandığı süreyi ayarlayın. Ve açıkçası, satılık tüm öğeleri istediğiniz zamana göre gösterebilirsiniz.

İlgilendiğiniz bir ürünü bulduğunuzda, letgo bir çok kolaylık sağlar. Ekranın alt kısmında, resmin hemen altında, satıcıya ürünün hala mevcut olup olmadığını veya fiyatında pazarlık payı olup olmadığını doğrudan sorabileceğiniz bir dizi tuş bulunur. Ayrıca, ürünün durumunu da sorabilirsiniz.

letgo, diğer uygulamaların (Wallapop veya eBay gibi) sahip olmadığı özellikleri sunan, ikinci el öğeleri alıp satmak için kullanılan mükemmel bir uygulamadır.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X